Witamy i zapraszamy na PIZZĘ!

Wybierz pozycję z naszego menu i zamów z dowozem do domu

RYNEK 1, GRUDZIĄDZ
tel. 726 96 96 96
tel. 726 70 70 70
Zamowienia online: 11:00 - 23:00
Czas oczekiwania do: 60 min.

Adres dostawy

DON CORLEONE GRUDZIĄDZ

Odwiedzając Grudziądz, nie sposób ominąć Stary Rynek. Jest on częścią średniowiecznego układu urbanistycznego Starego Miasta znajdującego się na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego. W jego północnej pierzei, w okazałej kamienicy sąsiadującej z Bazyliką pw. św. Mikołaja mieści się nasz lokal. Jest obszerny i zaaranżowany tak, żebyście mogli Państwo nie tylko smacznie zjeść, ale też odpocząć, spotkać się z przyjaciółmi, spędzić czas w rodzinnym gronie, załatwić sprawy biznesowe, czy złapać oddech po zwiedzaniu Starówki. Staraliśmy się zadbać o wszystkich gości - zarówno turystów, osoby podróżujące biznesowo jak i stałych mieszkańców Grudziądza. Nie zapomnieliśmy też o rodzicach i ich pociechach - na dzieci czeka zarówno specjalnie skomponowane menu, jak również obszerna sala zabaw z atrakcjami.
Sezonowo, na płycie Rynku Głównego co roku od kwietnia do września otwieramy pokaźnych rozmiarów ogródek gastronomiczny, bo wiemy, że smaczne jedzenie, chłodne piwko i dobre towarzystwo, szczególnie w pogodny, letni wieczór - to relaks, który od czasu do czasu należy się każdemu! Mimo, że naszą specjalnością jest pizza podawana z przygotowywanymi na miejscu sosami, w naszym menu każdy znajdzie coś dla siebie. Pyszne makarony, lekkie i pożywne sałaty, sycące burgery ale również coś na mniejszy apetyt.
Jeśli wolicie Państwo skosztować naszych potraw w domowym zaciszu? Nic nie stoi na przeszkodzie :) Szybko i sprawnie realizujemy zamówienia z dostawą na obszarze Grudziądza i okolicznych miejscowości. Wystarczy zadzwonić lub złożyć wygodnie zamówienie online na powyższej stronie. Za takie zamówienie mogą zapłacić Państwo szybkim przelewem lub skorzystać z płatności kartą lub gotówką u dostawcy.
Jesteśmy lokalnymi patriotami i zagorzałymi kibicami żużla oraz GKM Grudziądz - chyba jak każdy mieszkaniec Grudziądza 😊. Dlatego w dni meczowe możecie spodziewać się, że każde wydarzenie sportowe związane z Naszym Zespołem będzie relacjonowane na zamontowanych w lokalu monitorach.
Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na FB https://www.facebook.com/doncorleonegrudziadz gdzie publikujemy informację o dostępnych biletach i gorących okazjach przygotowanych specjalnie dla naszych fanów
Na co dzień i od święta... zapraszamy DON CORLEONE GRUDZIĄDZ
DON CORLEONE GRUDZIĄDZ

726 96 96 96

726 70 70 70

RYNEK 1
86-300 GRUDZIĄDZ